Informace o adopci

Kamarádi a kamarádky zvířátek,

Vyhledávanou a oblíbenou pomocí je možnost virtuální adopce či sponzorství našich zvířátek. Je to forma příspěvku na krmivo a další péči s ním spojenou po dobu jednoho roku. Adoptovat můžete jakékoliv zvířátko z naší farmičky. Každé zvířátko může mít libovolný počet adoptivních rodičů nebo sponzorů.

Přispěním jakoukoli formou (krmiva – sušené pečivo, zrno, ovoce i sušené, zelenina, seno, na podestýlku – sláma a hobliny, či jakýkoli materiál na opravy a vylepšení příbytků a výběhu pro zvířátka) se stanete na rok adoptivním rodičem vybraného zvířátka a po dobu jednoho roku budete mít u svého zvířátka cedulku se svým jménem, budete zveřejněni na našich stránkách pod fotografií zvířátka, zároveň získáte i certifikát o adopci. Po celý rok Vám také budeme zasílat pozvánky na akce pořádané na naší farmičce a budete čestný host na oslavě narozenin Vašeho na dálku adoptivního zvířátka v daném roce. Na adopci můžete přispět také finančně zasláním libovolné částky na bankovní účet:

  • 1640620026/3030

Jako adoptivní rodič i sponzor nám prosím vyplňte příslušnou přihlášku – vámi uvedené informace budou sloužit pro výrobu cedulek a záznamu na webových stránkách.

V případě, že nám budete pomáhat jako kolektiv – např. rodina, třída, škola, . kolektiv zaměstnanců, politická strana, nebo parta dobrých lidí, uvádějte na přihlášce pouze název vaší skupiny.

Těšíme se na setkání s Vámi a za Vaši pomoc předem děkujeme.

Žádost o adopci:

V případě, že chcete adoptovat některé z našich zvířátek, vyplňte prosím následující formulář, nebo nás telefonicky kontaktujte. Přehled zvířátek k adopci naleznete zde.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Jméno zvířátka, které chcete adoptovat (vyžadováno)

Jak chcete podporovat adoptované zvířátko ?

Poznámka

Ochrana proti spamu (odpověď pište číslovkou), Deset + šest =